Dla kogo Termos turystyczny?

Dla niego i dla niej 

Jeśli w okresie od października do marca, on lub ona nie zapadają w sen zimowy w swoim ciepłym mieszkanku, ale nadal lubią obcować z przyrodą, to termos się im przyda. Wypad w góry, a nawet do parku, będzie przyjemniejszy i dłuższy jeśli wezmą ze sobą ciepłą herbatę. 

Dla rodziców z dziećmi

Chodzą do parku, na sanki lub zbierać kasztany? Po co opuszczać plac zabaw i szukać kawiarni by się ogrzać. Można usiąść na ławce, napić się czegoś gorącego i wrócić do zabawy. Spędzając więcej czasu na dworze jesienią i zimą, wszyscy zyskają lepszą odporność.

Dla seniorów

Seniorzy też nie lubią przesiadywać w domu. Wypady do lasu na grzyby lub spacery z kijkami będą urozmaicone przerwami na herbatkę. Ucieszą się z porządnego nowego termosu!

Jaki termos?

Miałem kilka polecam jeden – ESBIT!

Nie będę robił kryptoreklamy, ale miałem w życiu kilka termosów i powiem, że nie warto oszczędzać. Niektóre nie przetrwały nawet jednego sezonu, bo lekkie uderzenie powodowało rozszczelnienie blach, termos tracił próżnię (jeśli ją miał w ogóle) i termos tracił całe ciepło w godzinę, a przy tym parzył. 

Aż trafiłem na poniższy model, który systematycznie użytkuję od jakichś 7 lat. Obecnie jest poobijany i obdrapany, widać ile przeszedł, ale nadal spełnia swoją podstawową funkcję – utrzymuje ciepło herbaty. 

Są inne firmy, ale po co tracić czas na poszukiwania i ryzykować, jeśli powstał produkt idealny i to w dobrej cenie?

Ja posiadam wersję 1l. Ma ona 2 kubki (jeden wkładany w drugi) i dwa korki (automatyczny i klasyczny). Herbata jest wciąż gorąca po 12 godzinach, a bardzo ciepła po 24. Jestem właśnie w trakcie robienia testu tego termosu – wkrótce podam szczegółowe wyniki. Termos 1l jest idealny dla dwóch osób na całodzienny wypad. Polecam!

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij go innym!

Masz pytania?
- Napisz w komentarzach!

Kiedy Twój termos najbardziej się przydaje?